سایتهای مفید  
  پیمایشگر قرآن کریم
متن، ترجمه، و ترتیل قرآن کریم. با امکان جستجو و ترجمه گویا به زبان فارسی

  سلامتی برای همه

  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

  پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

  پایگاه اطلاع رسانی دولت

  پایگاه اطلاع رسانی استانداری بوشهر

  توریسم ایران
ایران یکی از زیباترین کشورهای جهان است که به تاریخ چند هزارساله و زیبایی های خیره کننده مشهور است. وجود بناهای تاریخی با شکوه همچون پرسپولیس و زیبایی های طبیعی چون جنگل های حرا این کشور را به یکی از مهمترین مقاصد گردشگران تبدیل کرده است. شما می توانید از رشته کوههای البرز صعود کنید و یا در حافظیه یک فنجان چای بنوشید و به دیوان حافظ تفألی بزنید، می توانید در بهار و تابستان در دریای خزر و یا در فصل پاییز و زمستان در جزیره کیش شنا کنید . در ایران شما شاهد فرهنگ ها و مذاهب مختلف خواهید بود و مهمان نوازی ویژه ایرانیان را تجربه خواهید کرد.

  دارو یاب
بانک اطلاعات دارویی و شرکت های تولید کننده و وارد کننده

  پایگاه تخصصی نهج البلاغه
متن نهج البلاغه، شرح و ترجمه خطبه ها و نامه ها، درس هایی از نهج البلاغه و...

  بانک جامع فیلم سلامت
سامانه چند رسانه ای فیلم های آموزشی پزشکی و بهداشتی جهت اطلاع رسانی در حوزه بهداشت و درمان با هدف افزایش سطح آگاهی عمومی, با همکاری معاونت تحقیقات و فن آوری و معاونت بهداشتی و با مشارکت دانشگاه های علوم پزشکی کشور و مساعدت سازمان صدا و سیما و شبکه‌های استانی راه‌اندازی گردیده است.

  پایگاه اطلاعات علمی SID
در دنیای امروزی بانک های اطلاعاتی نقش مهمی را در گسترش فرهنگ تحقیق و پژوهش در جوامع ایفا می کنند. بدیهی است میزان رشد تولیدات علمی منوط به دسترسی محققان و پژوهشگران به منابع علمی و بهره برداری از آنهاست. مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی با هدف ترویج و اشاعه اطلاعات علمی، گسترش و ارتقای خدمات اطلاع رسانی به محققان، سرعت بخشیدن به کاوش های علمی و نهایتا افزایش اثربخشی تحقیقات در کشور، در 16 مرداد سال 1383 افتتاح شد.

  شهر مجازی قرآن کریم

  دنیای فناوری

  ستاد مرکزی اطلاع رسانی داروها و سموم
جستجوی دارو، اطلاعیه های دارویی، داروخانه ها و ...

تعداد بازدید:   ۱
< >